Умови участі у заходах

Ми щиро вдячні за Ваш інтерес до наших заходів! Підтверджуючи реєстрацію , учасники погоджуються з такими умовами:

 1. Компанія INVESTERRA Sp. z o.o. є офіційним співорганізатором заходів за кордоном України.
 2. Відвідувачі заходів, що проходять за межами України, самостійно оформлюють документи для перетину кордону. Організатор може надавати консультації щодо перетину кордону в індивіудальному форматі.
 3. Зареєстровані учасники сплачують внесок за участь, згідно з умовами на сторінці заходу.
 4. Участь можуть брати лише зареєстровані делегати, які сплатили внесок.
 5. Просимо завчасно повідомити організаторів у разі скасування реєстрації на електронну пошту [email protected] або за телефоном +38044 577 51 90. У разі скасування без попередження реєстраційний внесок не повертається.
 6. У разі відміни оплаченої участі делегати мають право на повернення коштів. Якщо реєстрація скасовуються не пізніше як за 14 днів до початку заходу поверненню підлягає 100% платежу; за 14-5 днів до початку заходу – 60%, менш ніж за 5 дні – 10%.
 7. У разі неповідомлення анулювання неоплаченої реєстрації без повідомлення організаторів та пізніше ніж за 5 днів до початку заходу стягується 40% від зазначеного в умовах участі реєстраційного збору.
 8. Зареєстрованого делегата можна змінювати в будь-який час.
 9. Допускається участь різних делегатів у різні дні заходу за умови, що в зоні конференції перебувають лише делегати з платним доступом.
 10. Реєстраційний внесок включає:
  –  участь у всіх заходах в рамках конференцій, включаючи сесійну частину, кава-брейки, обіди;
  – друковані матеріали конференції, сувеніри від партнерів (за наявності);
  – копії слайдів доповідачів (надсилаються в електронному форматі після конференції);
  – одне запрошення на after party для учасників Конференції згідно анонсованої дати.
 11. У разі надзвичайної ситуації, що призведе до скасування Конференції, Провайдер конференції залишає за собою право перенести Конференцію на альтернативну дату, яка має бути перенесена після з’ясування надзвичайної ситуації. Сплачені внески за участь автоматично перераховуються на переплановану конференцію. Учасники мають право вимагати повернення здійсненої плати.

До зустрічі на заходах Консалтингової групи “А-95”!