Про компанію

Наша місія

Ми віримо в Україну, бачимо величезний потенціал та прагнемо розвитку нашого енергетичного ринку.

Великою відмінністю українського ринку є домінуюча роль місцевих компаній, які за окремими напрямками вже випереджають європейські стандарти. Ми допомагаємо гравцям ринку впроваджувати новітні підходи, сприяємо сталому розвитку галузі внутрішньої нафтопереробки та промотуємо конкуренцію та якість у будь-яких сегментах ринку.

Наша місія - побудова стійкого, конкурентного та прозорого енергетичного ринку в Україні і, як результат - підвищення енергетичної безпеки країни.

Боротьба з проявами несумлінної конкуренції, паливним фальсифікатом та іншими схемами з ухилянням від оподаткування, а також з неефективним використанням
державних активів та ресурсів – наш безумовний пріоритет. Адже йдеться про доходи держави, захист споживачів та розвиток чесного бізнесу.

Велика роль у досягнені енергонезалежності, диверсифікації та конкуренції належить державі. Справедливі та стимулюючи правила, прогресивне законодавство та розумне регулювання – провідні напрямки нашого безперервного діалогу з державними органами всіх рівнів. Ми пишаємось, що наш голос чують.

Одним із головних кінцевим бенефіциаром наших спільних зусиль є споживачі, які мають отримати необхідний обсяг пального за справедливою ринковою ціною та найвищої якості. Ми також закликаємо до відповідального споживання, що буде сприяти енергонезалежності держави та захисту навколишнього середовища.
Компанія в цифрах
150+
досліджень ринку різного масштабу виконано
35
професійних заходів проведено в Україні
60+
публікацій у провідних бізнес-виданнях на рік
25
років досвіду
90%
експертне покриття в українському медіа-просторі
№1
аналітична компанія на ринку нафтопродуктів в Україні
Новини
Російське пальне знову загрожує стабільності українського ринку
Збільшення імпорту автогазу і дизпального сумнівного походження загрожує знищенням диверсифікованої системи постачань моторних палив
14 Березня 2023
Оновлений ціновий моніторинг!
З 1 січня ціновий звіт доступний також в онлайн-форматі на базі платформи Google Data Studio
18 Січня 2023
Активне використання генераторів не призведе до дестабілізації паливного ринку
06 Січня 2023