Про компанію

Наша місія

Ми віримо в Україну, бачимо величезний потенціал та прагнемо розвитку нашого енергетичного ринку.

Великою відмінністю українського ринку є домінуюча роль місцевих компаній, які за окремими напрямками вже випереджають європейські стандарти. Ми допомагаємо гравцям ринку впроваджувати новітні підходи, сприяємо сталому розвитку галузі внутрішньої нафтопереробки та промотуємо конкуренцію та якість у будь-яких сегментах ринку.

Наша місія - побудова стійкого, конкурентного та прозорого енергетичного ринку в Україні і, як результат - підвищення енергетичної безпеки країни.

Боротьба з проявами несумлінної конкуренції, паливним фальсифікатом та іншими схемами з ухилянням від оподаткування, а також з неефективним використанням
державних активів та ресурсів – наш безумовний пріоритет. Адже йдеться про доходи держави, захист споживачів та розвиток чесного бізнесу.

Велика роль у досягнені енергонезалежності, диверсифікації та конкуренції належить державі. Справедливі та стимулюючи правила, прогресивне законодавство та розумне регулювання – провідні напрямки нашого безперервного діалогу з державними органами всіх рівнів. Ми пишаємось, що наш голос чують.

Одним із головних кінцевим бенефіциаром наших спільних зусиль є споживачі, які мають отримати необхідний обсяг пального за справедливою ринковою ціною та найвищої якості. Ми також закликаємо до відповідального споживання, що буде сприяти енергонезалежності держави та захисту навколишнього середовища.
Компанія в цифрах
150+
досліджень ринку різного масштабу виконано
35
професійних заходів проведено в Україні
60+
публікацій у провідних бізнес-виданнях на рік
25
років досвіду
90%
експертне покриття в українському медіа-просторі
№1
аналітична компанія на ринку нафтопродуктів в Україні
Новини
Ще 5,5 млн на оборону країни
Більшість прибутку від конференції Petroleum Ukraine 2023, а саме 5,5 млн грн, Консалтингова група «А-95» спрямує на підтримку військових
24 Липня 2023
«Гештальт Груп»: 10 років з Petroleum Ukraine!
Страхова компанія «Гештальт Груп» виступить страховим партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться у Варшаві...
16 Червня 2023
UPG дебютує на Petroleum Ukraine 2023
Міжнародна група компаній UPG приєдналась до складу партнерів конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться 23 червня у Варшаві.
09 Червня 2023