Консалтинг

Ринкові дослідження
За нашими плечима десятки досліджень різного ступню деталізації. Динаміка товарних ринків, розвиток нафтопереробної галузі, інфраструктура паливного ритейлу, зберігання та транспортування пального – все це постійно знаходиться у нашому об’єктиві.

Ми постійно працюємо як з комерційним, так й державним сектором.
Складання та оцінка бізнес-планів для отримання фінансування в українських та зарубіжних банках
Консультації банків та фінустанов з питань стану та перспектив ринку нафтопродуктів та його учасників
Оцінка адекватності цін на нафтопродукти в договорах та тендерах
Моделювання систем транспортної логістики у сфері нафтопродуктозабезпечення
Підготовка звітів у рамках проектів запровадження нових технологій у нафтовій та нафтопереробній промисловості
Ціновий моніторинг
Ми моніторимо роздрібний та оптовий ринки щоденно, збираючи інформацію у всіх провідних компаній ринку. Відмінністю наших цінових індикаторів є перехресна перевірка даних від продавців та покупців ресурсу.

Цінові моніторинги «Консалтингової групи А-95» є надійним ориєнтиром не тільки для професійних учасників ринку, але й для комерційних та державних організацій, які купують пальне для власних потреб.
Моніторинг ЗМІ
Ми живемо у добу інформації. Зорієнтуватися у сучасному світі, відчути суспільну думку та наративи, дізнатися про досвід та стратегію конкурентів – чимало інформації про це можна знайти у відкритих джерелах.

Задля економії часу, оперативного реагування на ситуацію та побудову комунікаційних стратегій ми робимо щоденний моніторинг засобів масової інформації.

З бурхливого інформаційного потоку ми вибираємо тематичні матеріали про події в галузі нафтопродуктозабезпечення, ринків нафти та природного газу.
431
друковане видання
6
інформаційних агенцій
369
регіональних друкованих видань
76
спеціалізованих друкованих видання
1471
інтернет сайт
41
телеканал
9
радіоканалів