Fuel for Ukraine: для тих, хто вдома

24 Червня 2022
Share on social media

У роботі міжнародної конференції Fuel for Ukraine можна буде взяти участь онлайн. Про це повідомила «Консалтингова група А-95», організатор заходу.

 

«Склад учасників форуму вже перевищив 200 делегатів, вільних місць немає. Крім того багато учасників ринку не має змоги покинути свої офіси. Але питання постачань пального дуже важливе, тому ми вирішили надати можливість прийняти віртуальну участь», – розповів директор «А-95» Сергій Куюн.

 

За його словами, також продовжує ущільнюватись склад спікерів та перелік питань, які будуть розглянуті на форумі. Це додатково підвищує користь заходу для трейдерів. Зокрема до спікерів приєднався Ульріх Бентербуш, представник Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини, який розповість про можливості цієї країни у подоланні паливної кризи в Україні.

 

«Наша головна мета – допомогти забезпечити Україну пальним. На сьогодні немає жодного безпроблемного напрямку, питань дуже багато. Ми маємо забезпечити максимальний доступ професійних гравців до цього спілкування», – заявив голова «А-95».

 

За умовами приєднання до потужної галузевої події, будь-ласка, звертайтеся до організаторів.

 

Fuel for Ukraine відбудеться у Варшаві 28 червня. Партнери форуму – WOG, OKKO, Unimot, GT, Gaspol та СК «Гештальт Груп».

Останні новини
Ще 5,5 млн на оборону країни
Більшість прибутку від конференції Petroleum Ukraine 2023, а саме 5,5 млн грн, Консалтингова група «А-95» спрямує на підтримку військових
24 Липня 2023
«Гештальт Груп»: 10 років з Petroleum Ukraine!
Страхова компанія «Гештальт Груп» виступить страховим партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться у Варшаві...
16 Червня 2023
Слідкуйте за оновленнями програми і дізнавайтеся новини першими!