Семінар “Карпатнафтохім”

Дата
19 квітня 2017 р.
Місце
Готель Intercontinental Kyiv

«Карпатнафтохім» та «Консалтингова група А-95» провели корпоративну конференцію

19 квітня 2017 року у Києві пройшла міжнародна конференція «Карпатнафтохім-2017: Нові можливості для технологій та бізнесу». Захід був покликаний відновити спілкування між найбільшим нафтохімічним підприємством «Карпатнафтохім» (м. Калуш Івано-Франківської області) та його бізнес-партнерами після 5-річної виробничої паузи.

Конференція зібрала 200 учасників із України, Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Азербайджану, Румунії, Швейцарії, Ізраїлю, Угорщини та інших країн. У роботі заходу взяли участь міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, представники місцевих органів влади, державних компаній.

«Консалтингова група А-95» виступила підрядником проведення форуму, забезпечивши загальну координацію заходу та модерування сесій.

«Головним завданням було створення робочої та водночас теплої атмосфери для нової аудиторії. Ми повинні були допомогти нафтохімікам з Калуша донести партнерам інформацію про якість продукції, надійність поставок та готовність боротися за ринок. Ми отримали подяку від «Карпатнафтохіму» та багато хороших відгуків від гостей форуму – для нас це найкраща оцінка виконаної роботи», – заявив директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

У рамках спільного проекту «А-95» зробила презентаційний фільм про «Карпатнафтохім» та відеоролик про конференцію.

«Наша команда працює в івент-бізнесі з 2005 року, ми пишаємося конференціями Petroleum Ukraine та LPG Ukraine, кожна з яких щороку збирає понад 200 делегатів. Але ми не стоїмо на місці, і ростемо разом із вимогами наших клієнтів», – заявив Сергій Куюн.