Ринок Східної Європи: виклики диверсифікації

21 Червня 2022
Share on social media

Диверсифікація постачань у Східну Європу та зокрема Польщу стане темою окремої секції на конференції Fuel for Ukraine. Про це повідомляє організатор форуму «Консалтингова група А-95».

Зокрема, перспективам східноєвропейського ринку скрапленого газу присвячена доповідь Роберта Степ’єна з групи SHV, одного з найбільших постачальників LPG у світі. «Ринок Польщі серйозно залежний від російського скрапленого газу, тому політика Європи щодо енергоносіїв з РФ ставить перед нами серйозні виклики», – говорить менеджер SHV S&RM.

Своє бачення перспектив щодо налагодження постачань світлих нафтопродуктів у Польщу, зокрема із США, у спільній презентації попадуть президент компанії 3 Seas Energy Даріуш Чичокі та голова правління групи UNIMOT Адам Сікорські. За словами пана Сікорські, стрибок попиту з боку України ставить для Польщі непросту задачу зі збільшення постачань і поглиблення диверсифікації джерел імпорту. «Ситуація вимагає від нас заздалегідного планування серйозних інфраструктурних проектів, у яких мали б брати участь всі сторони: постачальники у порти, транзитери та кінцеві покупці», – вважає голова UNIMOT.

Окрім докладів сесія включить в себе дискусію, до якої також запрошені представники PERN, Міжнародної енергетичної агенції та департамент енергетики посольства США у Варшаві.

Останні новини
ЗМІ про нас з 27 червня по 1 липня
На що чекати українцям в липні? Зараз вже маємо кілька позитивних новин - зниження цін на пальне, скасування лімітів на продаж
01 Липня 2022
GT Group — LPG – партнер Fuel for Ukraine
Група компаній GT візьме участь у міжнародній конференції Fuel for Ukraine, яка відбудеться у Варшаві (Польща) 28 червня 2022 року, у статус
27 Червня 2022
Слідкуйте за оновленнями програми і дізнавайтеся новини першими!