Ринок Східної Європи: виклики диверсифікації

21 Червня 2022
Share on social media

Диверсифікація постачань у Східну Європу та зокрема Польщу стане темою окремої секції на конференції Fuel for Ukraine. Про це повідомляє організатор форуму «Консалтингова група А-95».

Зокрема, перспективам східноєвропейського ринку скрапленого газу присвячена доповідь Роберта Степ’єна з групи SHV, одного з найбільших постачальників LPG у світі. «Ринок Польщі серйозно залежний від російського скрапленого газу, тому політика Європи щодо енергоносіїв з РФ ставить перед нами серйозні виклики», – говорить менеджер SHV S&RM.

Своє бачення перспектив щодо налагодження постачань світлих нафтопродуктів у Польщу, зокрема із США, у спільній презентації попадуть президент компанії 3 Seas Energy Даріуш Чичокі та голова правління групи UNIMOT Адам Сікорські. За словами пана Сікорські, стрибок попиту з боку України ставить для Польщі непросту задачу зі збільшення постачань і поглиблення диверсифікації джерел імпорту. «Ситуація вимагає від нас заздалегідного планування серйозних інфраструктурних проектів, у яких мали б брати участь всі сторони: постачальники у порти, транзитери та кінцеві покупці», – вважає голова UNIMOT.

Окрім докладів сесія включить в себе дискусію, до якої також запрошені представники PERN, Міжнародної енергетичної агенції та департамент енергетики посольства США у Варшаві.

Останні новини
Російське пальне знову загрожує стабільності українського ринку
Збільшення імпорту автогазу і дизпального сумнівного походження загрожує знищенням диверсифікованої системи постачань моторних палив
14 Березня 2023
Оновлений ціновий моніторинг!
З 1 січня ціновий звіт доступний також в онлайн-форматі на базі платформи Google Data Studio
18 Січня 2023
Підписатися на новини про нові заходи