UNIMOT – генеральний спонсор Petroleum Ukraine 2023

30 Травня 2023
Share on social media

Група компаній UNIMOT підтримає конференцію Petroleum Ukraine 2023 в статусі генерального партнера. Про це повідомляє організатор заходу «Консалтингова група А-95».

Максимально представницьку делегацію UNIMOT на форумі очолить голова групи Адам Сікорський.

«Трансформація європейського ринку, розвиток системи пального постачань в Україну, антиросійські санкції –уся тематика конференції близька UNIMOT і з усіх питань нам є що сказати. Тому ми прийняли рішення щодо максимальної підтримки заходу дуже швидко», – каже пан Сікорський.

Планується, що представники UNIMOT візьмуть участь у блоках щодо диверсифікації постачань, формуванні мінімальних запасів та аналізу діяльності антиросійських санкцій.

Крім того, А. Сікорський виступить модератором сесії «Трансформація європейського ринку».

«Ми давно знаємо Адама й його команду, слідкуємо за їх розвитком. Нас відверто надихають успіхи UNIMOT, це динамічне зростання й нестримна енергія. Окрема наша подяка за чуттєве ставлення до України, готовність допомагати», – заявив директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

UNIMOT – найпотужніший приватний оператор паливного ринку Польщі.

У квітні 2023 року компанія фіналізувала угоду з придбання 100% акцій Lotos Terminale, який складається з дев’яти паливних терміналів із загальною поточною потужністю 350 тис. кубометрів. У рамках угоди Unimot Group також придбала асфальтні заводи в Ясло і Чеховіце-Дзедзіце, відокремлені від Lotos Asfalt, разом із відділом продажів, а також десятирічний контракт на постачання асфальтової продукції і сировини для її виробництва Grupa Lotos в кількості до 500 тис. тонн на рік, завдяки чому Unimot Group стане другим за обсягом гравцем на ринку продажу асфальту.

Група Unimot – послідовний прихильник програми відмови від російських нафтопродуктів, до чого готувалась ще до початку повномасштабної війни в Україні. На початку квітня 2022 року компанія орендувала термінал у данському Гульфхавні, який дає змогу перевантажувати дизельне паливо з найбільших танкерів, що прямують до Європи з неросійських напрямків.

Група придбала додаткові партії залізничних цистерн і завершила операцію з купівлі логістичної компанії Olavion, розпочату наприкінці 2022 року, яка має локомотиви, відповідні ліцензії й висококваліфікований персонал, що дозволило Unimot Group завершити цей ланцюжок створення вартості й використовувати синергічний ефект.

У 2022 році скоригована консолідована EBITDA групи Unimot склала 513,7 млн злотих, а консолідований чистий прибуток – 373,9 млн злотих. Це майже в чотири рази вище за попередній рік.

Останні новини
Ще 5,5 млн на оборону країни
Більшість прибутку від конференції Petroleum Ukraine 2023, а саме 5,5 млн грн, Консалтингова група «А-95» спрямує на підтримку військових
24 Липня 2023
«Гештальт Груп»: 10 років з Petroleum Ukraine!
Страхова компанія «Гештальт Груп» виступить страховим партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться у Варшаві...
16 Червня 2023
Слідкуйте за оновленнями програми і дізнавайтеся новини першими!