ОККО, WOG і Gaspol підтримають Petroleum Ukraine 2023

31 Травня 2023
Share on social media

Провідні гравці українського ринку – мережі OKKO й WOG, а також найпотужніший польський оператор ринку скрапленого газу Gaspol долучаються до підтримки міжнародного форуму Petroleum Ukraine 2023, що відбудеться у Варшаві 23 червня 2023 року.

Усі партнери конференції будуть представлені представницькими делегаціями. Команду ОККО очолять CEO Василь Даниляк, який також виступить одним зі спікерів, і віцепрезидент із комерційних питань Юрій Кучабський.

WOG буде представлений трейдерською командою на чолі з Тарасом Панасюком, який, як очікується, також візьме участь у сесійній панелі конференції.

«OKKO й WOG відіграли важливу роль у подоланні паливної кризи навесні 2022 року, що виникла внаслідок російської агресії проти України. Це був справжній паливний фронт, на якому українці здобули першу економічну перемогу у цій війні й показали всьому світові, що без російських енергоресурсів можна жити», – каже Сергій Куюн, директор Консалтингової групи «А-95».

Gaspol уже вдруге поспіль долучається до пулу партнерів варшавської конференції «А-95» і значно підсилює «санкційний» вектор порядку денного, який є одним із найголовніших у цих заходах.

«Незважаючи на домінуюче становище російського LPG на ринку Польщі, Gaspol відмовилась від торгівлі російським газом за кілька годин після того, як чобіт російського солдата перетнув український кордон 24 лютого 2022 року. Ми пишаємось такими партнерами», – каже співмодератор Petroleum Ukraine Артем Куюн.

Програма, новини і реєстрація для участі у форумі доступні на сайті «А-95».

Останні новини
Ще 5,5 млн на оборону країни
Більшість прибутку від конференції Petroleum Ukraine 2023, а саме 5,5 млн грн, Консалтингова група «А-95» спрямує на підтримку військових
24 Липня 2023
«Гештальт Груп»: 10 років з Petroleum Ukraine!
Страхова компанія «Гештальт Груп» виступить страховим партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться у Варшаві...
16 Червня 2023
Слідкуйте за оновленнями програми і дізнавайтеся новини першими!