UPG дебютує на Petroleum Ukraine 2023

09 Червня 2023
Share on social media

Міжнародна група компаній UPG приєдналась до складу партнерів конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться 23 червня у Варшаві. Про це повідомляє організатор заходу «Консалтингова група А-95».

«Ми раді взяти участь у найбільшому форумі, присвяченому українському паливному ринку, який швидко інтегрується у глобальну світову енергетику. Тим більше, що зустріч пройде на гостинній польській землі, на який ми будуємо свій бізнес задля зміцнення системи нафтопродуктозабезпечення України та диверсифікації постачань у Польщі», – заявив засновник та власник UPG Володимир Петренко.

Міжнародний статус UPG, один з найбільших постачальників пального в Україну, здобула у 2022 році, коли взяла участь у придбанні польської компанії Baltchem SA Zakłady Chemicze – оператора нафтоперевалювального комплексу у Щецині (Польща). Наразі українська компанія є провідним постачальником нафтопродуктів із Польщі в Україну та планує розвиток на європейському паливному ринку.

«Справжній прорив до моря в умовах війни та суцільної блокади України є найбільш амбітним проектом у новітній історії українського паливного ринку. Це яскравий приклад зухвалості та сміливості українців, які сьогодні боронять свою Батьківщину», – каже Сергій Куюн, директор «Консалтингової групи А-95», відмічаючи, що польсько-український вектор діяльності UPG ідеально відповідає тематиці та прагненню організаторів форуму зміцнювати міжнародні відносини України у енергетичній сфері.

UPG – один з найбільших постачальників нафтопродуктів на ринок України. Протягом останніх років компанія займає другу позицію у рейтингу імпортерів дизельного пального.

Національна мережа UPG активно розвивається та наразі налічує понад 80 автозаправних комплексів, які є лідерами з добових продажів пального в Україні.

Останні новини
Ще 5,5 млн на оборону країни
Більшість прибутку від конференції Petroleum Ukraine 2023, а саме 5,5 млн грн, Консалтингова група «А-95» спрямує на підтримку військових
24 Липня 2023
«Гештальт Груп»: 10 років з Petroleum Ukraine!
Страхова компанія «Гештальт Груп» виступить страховим партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться у Варшаві...
16 Червня 2023
Слідкуйте за оновленнями програми і дізнавайтеся новини першими!