
Західна паливно-енергетична компанія запросить учасників міжнародної конференції Petroleum Ukraine. Warsaw 2026 на урочисту вечерю 1 червня.
Неформальний захід відбудеться у ресторані LOMI – одному з найпопулярніших закладів грузинської кухні у столиці Польщі.
«Протягом останнього року нам усім довелось гарно попрацювати: пройти складну осінь, холодну зиму й нервову весну. Україна з пальним, Україна стоїть! Хочемо подякувати нашим партнерам, клієнтам і просто колегам по ринку за співпрацю й підняти келих за спільну перемогу України на всіх фронтах», – заявив співвласник групи компаній «ЗПЕК» Олег Чикида.
Пан Чикида також візьме участь у сесійній програмі конференції, зокрема у дискусійній панелі «Пекельний рік: як працювати і заробляти в умовах перманентної кризи».
ЗПЕК стала одним з відкриттів 2025 року – група увійшла у ТОП-10 найбільших імпортерів дизпального в Україну. Вона продемонструвала диверсифікацію напрямків постачання і сьогодні представлена на всіх ключових базисах.
Компанія утримує високі обсяги імпорту завдяки розширенню програм кредитування з українськими банками й збільшенню парку залізничних цистерн і бензовозів. Очікується, що влітку група відкриє перший автозаправний комплекс.
«Як свідчить досвід проведення понад 30 галузевих форумів, неформальна частина не менш важлива, ніж офіційна. Ми вдячні ЗПЕК за ініціативність і легкість у прийнятті рішень. Це буде прекрасний початок нашого активного дводенного спілкування у Варшаві», – каже Сергій Куюн, модератор Petroleum Ukraine.
